Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

W stu procentach czeska firma CARSA s.r.o. czerpie z wieloletniego doświadczenia handlowo-usługowego swoich pracowników. Dzięki strategicznemu partnerstwu z firmą RIDE Technic s.r.o. i biurem architektonicznym Chybík+Krištof rozwija swój potencjał i uczestniczy w realizacji fantastycznych projektów, które zmieniają pozytywnie otaczający nas świat. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Dzięki doskonałym produktom, takim jak Ride Parking, oferuje swoim klientom bezkonkurencyjne rozwiązania ich potrzeb.

Biuro Chybík+Krištof powstało w 2010 roku. Obecnie współpracuje z nim ponad 50 architektów. W swoich 3 filiach w Czechach i na Słowacji zajmuje się szerokim spektrum tematów i projektów o różnej skali i typologii. W ciągu niecałej dekady swojego istnienia biuro zaprojektowało na przykład czeski pawilon na światową wystawę EXPO 2015 we włoskim Mediolanie czy galerię mebli MY DVA, nagrodzoną Grand Prix Cechu Architektów. Pod koniec ubiegłego roku dokończyło Enotekę Znojemskich Win, a w tym roku – obiekt zakładu produkcji wina LAHOFER. Za dotychczasowe osiągnięcia biuro otrzymało wyróżnienie Design Vanguard od czasopisma Architectural Record.

Więcej o partnerze

Ride Technic to czeska firma rodzinna z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji różnych atrakcji rozrywkowych.  Współpracuje ze specjalistami z dziedziny wzornictwa użytkowego i profesjonalnymi technikami. Wszystkie produkty Ride Technic powstają na zamówienie i są dostarczane wraz z dokumentacją potrzebną do eksploatacji i kontroli bezpieczeństwa (TUV, SOCOTEC itp.).

Więcej o partnerze

Wspólnie z projektantami i architektami urzeczywistniamy nawet najbardziej wymagające życzenia. Naszą filozofią jest współpraca z najlepszymi architektami i projektantami, zapewnienie im pełnej obsługi, bezpłatnego doradztwa i zawsze dostarczanie naszych produktów w najwyższej jakości.

Więcej o partnerze